Než využijete kalkulátor na vrtule

Pokud si nejste jistí výběrem, nerozumíte některým prvkům z nabídky, doporučuji Vám navštívit stránku, kde podrobně vysvětluji všechny dostupné možnosti:

Jak objednat?

Přes webovou stránku

Podle vlastních preferencí, nebo podle fotografií si můžete nakonfigurovat vrtuli pomocí online kalkulátoru, který Vám spočítá cenu. Následně Vám spočítá i cenu za dopravu a po doplnění dalších informací mi můžete odeslat plnohodnotnou poptávku.

Napište nám

Pokud máte specifický požadavek, pokud máte zájem o produkt, který není v nabídce nebo byste se chtěli informovat o možnosti výroby konkrétního výrobku, pak použijte kontaktní formulář, nebo zavolejte.

Objednávku potvrdím osobně a na dotazy odpovím do 24ti hodin.

Dodací lhůta a možnosti doručení

Některé vrtule mohou být skladem, některé mohou být již částečně vyrobené a některé se vyrábí až na základě objednávky. Vždy Vás budeme informovat o předpokládaném termínu zhotovení.

Pokud máte termín, například pokud objednáváte vrtuli jako dárek k nějaké příležitosti, dejte nám, prosím, vědět, abych se mohli přizpůsobit Vašemu požadavku.

Rozesíláme vrtule do celého světa, je to pro nás běžná praxe. Nicméně pokud byste nás chtěli navštívit osobně, enbo se dohonout na předání, rádi Vás uvítáme!

Po odeslání objednávky dostanete automatický email s kalkulací, včetně nákladů na dopravu. U některých vrtulí (např. Avia 250cm) se vyžaduje větší péče při balení a hotový balík nemá tvar kvádru. Některé vrtule mohou překročit běžnou sumu pro pojištění. Proto Vám cenu za dopravu vždy ještě potvrdíme. Ve většině případů ale zůstane tak, jak Vám spočítá kalkulačka.

Každá vrtule je pečlivě zabalená v polystyrenovém obalu a silné kartonové krabici.

Je možné osobní předání vrtulí s mosazným kováním na Vyškovsku a pak na trase Olomouc-Praha, Brno-Praha a Praha-Plzeň. Kolega klempíř touto trasou jezdí do Německa a může vrtuli vzít s sebou.

 

Když Vám kurýr zaklepe na dveře

 

Přestože 99.9% vrtulí díky osvědčené metodě balení dorazí v pořádku, doporučujeme ji před převzetím zkontrolovat. Alespoň zhlédnutím, zda není balík nějak narušený, nebo v něm není nějaký šrám. V rámci ČR a SK se ještě žádná vrtule nepoškodila během přepravy.

Cena za dopravu

Zabalit vrtuli tak, aby se jí nic nestalo, vyžaduje přibližně jednu hodinu času plus materiál. Přesto balné neúčtujeme jako poděkování za Vaši důvěru při objednávce on-line. Účtujeme pouze náklady na přepravní službu.

V rámci ČR rozváží firma Fofr, po Slovensku Toptrans.

Cenu za dopravu počítá kalkulátor, v dalším kroku po vypočítání ceny za vrtuli.

Pro objednávku do zahraničí prosím použijte náš anglický web www.historicpropellers.com nebo nás kontaktujte emailem.

Možnosti platby

Možnost platby si vybíráte v předposledním kroku při objednávce.

Za každou objednávku Vám zašleme fakturu na platbu převodem.

Fakturu obdržíte, jakmile je vrtule hotová, nebo se blíží ke zhotovení a předání dopravci.

V některých případech Vám můžeme vystavit předfakturu pro účely zálohové platby.

Druhá možnost je výměna nebo jiná kompenzace, která by byla předmětem domluvy.

Reklamace

Ikdyž se nám to zatím nestalo, je možné, že nebudete s výrobkem spokojeni. Z jakéhokoli důvodu. V tom případě se s námi spojte telefonicky nebo přes email a dohodneme se na zaslání výrobku zpět. Samozřejmostí je v tomto případě vrácení peněz. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Pilně pracujeme na tom, abychom uspokojili každého zákazníka na naší planetě.

Telefon / WhatsUp

+420 775 026 559

vstrzinek@gmail.com

Sídlo

Václav Stržínek
Příkop 4
60200 Brno
Česká republika

Bydliště a provozovna

Václav Stržínek
Jesenského 215
06901 Snina
Slovensko

Založeno v r. 2012
Zapsán v živnostenském rejstříku ve Vyškově.

 

facebook.com/DreveneVrtule

@HistoricPropellers

Dřevěné vrtule | © 2012 - 2023 . Všechna práva vyhrazena.